اوسین بولت: در جام جهانی طرفدار آرژانتین هستم + برگزاری نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی در کاروانسرای حاج کمال رباط کریم – تور ارزان نوروز

ارسال شده توسط

وبسایت نود: یک روز دیگر تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیشتر باقی نمانده است و ۳۲ کشور برای فتح این عنوان با پرستیژ رقابت خواهند کرد
اوسین بولت، قهرمانی کنیایی دوهای سرعت المپیک، به پشتیبانی از تیم ملی آرژانتین برای کسب سومین قهرمانی خود در جهان پرداخته است. او در مصاحبه ای در این خصوص گفت:

من طرفدار آرژانتین هستم. به نظرم اگر خوب بازی کنیم شانس بالایی خواهیم داشت و در آن صورت می توانیم به فینال برسیم و حتی قهرمان شویم. به تماشای جام و بازی تیم های بزرگ می نشینم.

اوسین بولت همواره یکی از علاقمندان فوتبال بوده و تلاش زیادی برای حضور رسمی در تیم های فوتبال اروپا داشته است.

بولت در ادامه درباره نیمار و درخشش او گفت:

بازگشت نیمار را دیدم. او از زمانی که بازگشته دو گل به ثمر رسانده است. او مدام در حال اثبات این است که یکی از بهترین هاست و همین نکات باعث می شود که من به مردم می گویم این جام جهانی یکی از بهترین جام ها خواهد بود. جامی رقابتی خواهد بود و من فکر می کنم گل های زیادی ببینیم، می خواهم از دیدن این جام زیبا لذت ببرم.

وبسایت نود: یک روز دیگر تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بیشتر باقی نمانده است و ۳۲ کشور برای فتح این عنوان با پرستیژ رقابت خواهند کرد. آرژانتین به همراه تیم های ملی اسپانیا، فرانسه، آلمان برزیل و انگلستان به عنوان یکی از مدعیان قهرمانی جهان پای به این رقابت ها خواهد گذاشت.

——————-

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی در شهرستان رباط کریم گفت: «به مناسبت روز جهانی صنایع دستی نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی شهرستان رباط کریم در کاروانسرای حاج کمال افتتاح شد

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی در شهرستان رباط کریم گفت: «به مناسبت روز جهانی صنایع دستی نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی شهرستان رباط کریم در کاروانسرای حاج کمال افتتاح شد.»

شهرستان رباط کریم یکی از شهرستان های غرب استان تهران است و مرکز آن شهر رباط کریم است از شمال به شهرستان شهریار، از جنوب به شهرستان ری، از شرق به شهرستان اسلامشهر و از غرب به ساوه محدود می شود.

« دنیای سفر » این نوشته را از « میراث آریا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

او خاطر نشان کرد: علاقه مندان می توانند همه روز از ۸ صبح الی۱۴ از نمایشگاه بازدید کنند.

حمید کریمی مسئول نمایندگی میراث فرهنگی در رباط کریم با اعلام این خبر گفت: محصولات صنایع دستی توسط ۴۰ هنرمند در رشته های گلیم بافی، سفالگری، معرق، جاجیم، منبت، حصیر بافی، طراحی دوخت، نساجی سنتی، سفال و فرش در این نمایشگاه حضور داشته و کار تولید زنده و عرضه محصولات هنری را انجام می دهند.

کریمی گفت: ابتکار معاون رییس جمهور، شالق مدیرکل بانوان استاندار، فرماندار شهرستان رباط کریم ، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه شهرستان، شهرداران و شورای شهر شهرستان و مسئولین دستگاه های اجرایی از کاروانسرای حاج کمال و نمایشگاه صنایع دستی و مشاغل خانگی بازدید کردند.

ارسال یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *